Odstranění graffiti Brno

100% ochrana před graffity

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA,s. r. o. se specializuje na odstranění graffiti a aplikaci antigraffitové ochrany. V případě, že si necháte naší firmou zajistit antigraffitovou ochranu, po celou dobu životnosti této antigraffitové ochrany, která se odhaduje na dobu 4 až 6 let, Vám budeme provádět servis odstranění grafiti. Tento servis spočívá v tom, že pokud se na povrchu objeví graffiti, tak nás kontaktujete telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu na naši e-mailovou adresu centrala@a-servislipka.cz a my za Vámi ihned přijedeme. Nejpozději však do 14 dnů v případě, že okamžitý příjezd nebude možný důsledkem klimatických podmínek (teplota pod 10°C).

Odstranění graffiti a nejlepší cena v ČR pro nátěr proti graffiti

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. poskytuje: Pískování uměleckých a historických stěn a plášťů budov speciální pískovačkou s říditelným tlakem. Tryskání a mytí betonových stěn, prosklených stěn, polykárbonátových stěn, luxferových a kopilitových stěn, zámkových dlažeb, dlažeb a obkladů, chodníků, předokenních žaluzií, slunolamů a ocelových konstrukcí. Pískování a čištění fasád, objektů. Stop grafity, odstranění všech sgrafiti, grafiti, graffiti,Grafitti. Čištění provádíme mytím, takovým mytím, tlakovým mytím s aktivní čistící složkou, tlakovým mytím sodou – systémem zásobníku Armex. Antigrafity ochrana proti sprejerům a sprejerskémů vandalismu. Ochrana proti nedovolenému a černému výlepu plakátů a reklam. Sundání, vyčištění, likvidace a odstranění graffiti a aplikace antigraffitové ochrany, nátěru jsme realizovali. Pískování interiérů a exteriérů budov (krovy, stropy, vše zašlé, fasády a pláště budov, atd.). Odstranění graffiti speciální pískovačkou s říditelným tlakem. Vyčistíme sprejové znečištění a proti graffitům provádíme nátěr nebo nástřik. Čištění a mytí plášťů a stěn budov, hal, čištění sendvičových plášťů a stěn budov.

 

AGO - ochrana proti graffity Praha

AGO – ochrana proti graffity Praha

 

Anti-graffitový ochranný nátěr fasády. Tryskání, pískování Praha 1

Při této zakázce jsme nanášeli antigraffitový nátěr na obytný blok v Praze , který slouží jako 100% ochrana proti graffiti, jeho hlavní funkce je, že se nám vždy podaří graffiti odstranit beze zbytku a nikdy zde nezůstane žádný zbytkový stín. Antigraffiti ochranou jsme ošetřili povrch klasické strukturované omítky.

Nátěr jsme realizovali podle přesných technologických postupů. Před samotným nanesením antigraffiti ochrany jsme museli nejprve dokonale očistit povrch omítky od veškerých nečistot, pavučin, prachu apod. Po důkladném očištění stěny jsme na omítku nanášeli tři vrstvy antigraffitového nátěru. Důležité je, aby natření omítky bylo provedeno více jak jednou vrstvou antigraffiti nátěru, a to z toho důvodu, aby se tato ochrana dostala do všech nerovností, které jsou na povrchu omítky. Zpravidla provádíme nátěr antigraffiti ochrany u hladkých povrchů třemi vrstvami. Na nerovné, strukturované či pozérní povrchy je nutné použít více vrstev. V takovémto případě je doporučeno 6 až 12 vrstev antigraffiti nátěru.
Antigrafitový nátěr Praha slouží jako prevence před graffiti (sprejery). Pro zákazníka je odstraňování grafitů Praha mnohem méně finančně náročné pokud se jedná o 100% odstranění graffitu z povrchu s antigraffitovou ochranou, jak z povrchu, kde tento nátěr není.

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zabývá nejenom odstraňováním graffity a její antigraffitové ochrany. Provádíme i mytí, čištění a leštěním oken, výloh a všech prosklenných ploch. U oken se také specializujeme na nanoimpregnaci – nano impregnační nátěr skla a oken tvz. nešpinavou úpravou, kterou aplikujeme na skla pomocí technologie GLP Praha. Tato hydrofobní impregnace je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností. Po dohodě čištíme žaluzie, lamely nebo markýzy. Odstraňujeme fólie, banery a nedovolené polepy z prosklenných ploch. Hloubkově čistíme koberce, a to strojovou metodou. Strojově také čistíme dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po strojovém vyčištění podlah vždy zákazníkovi doporučíme, aby si podlahu nechal zakonzervovat nanesením průmyslového polymeru – navoskováním podlahy. Na podlahu dáváme zpravidla pololesklý nebo matný vosk. Čistíme fasády pískováním, a to Pískování, tryskání Praha, abrazivní metodu čištění, která se úspěšně používá také pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, odstranění plísní mechů, sporů Praha ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG tvz. Nátěrem proti plísním LSG Praha dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Klademe důraz na precizně provedené úklidové práce a maximální spokojenost klientů . Pokud se Vám naše profesionalita líbí , obraťte se s Vaší objednávkou na naši centrálu telefonicky +420 608 740 707 nebo formou emailu: centrala@a-servislipka.cz. Do druhého dne Vám zpracujeme náš finanční návrh.

 

Odstranění graffity pískováním v Praze

Odstranění graffity pískováním v Praze

 

Ochrana fasád nátěrem proti graffiti. Odstraňování graffiti Praha 1

A SERVIS LIPKA, s.r.o. je zkušená firma s odstraňováním graffiti Praha a nanášením AGO (antigraffiti nátěru) Praha. Při odstranění graffiti využíváme velmi účinnou chemii, kterou nanášíme na pomalovanou fasádu a necháme chvíli působit. Po chvíli působení vše odstraníme vysokotlakým zařízením, nebo čistou vodou, záleží na povrchu fasády. Nelze graffiti pouze přetřít fasádní barvou, jelikož by barvou nakonec graffiti prostoupili a byly by vidět jako před tím, než byly barvou natřeny. Spreje, které writteři používají jsou totiž syntetického základu oproti fasádním barvám, které jsou například akrylové či silikátové. Je tedy nutno nechat graffiti odstranit specializovanou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., která má mnohaleté zkušenosti s tímto uměním. Není-li povrch fasády, dlaždic, marmolitu ošetřen antigraffiti nátěrem Praha, tak nemusí být naše úspěšnost 100%. Antigraffitový nátěr Praha tuto úspěšnost zaručuje. Při odstranění graffiti na fasádě s antigraffiti nátěrem můžete jednoduše ostříkat vodou a umyt ho i za použití vysokotlakých zařízení, ale v žádném případě se nesmí používat k čištění rotační tryska, která je velmi silná a mohla by ochranný nátěr i s povrchem fasády poškodit. Je velmi velká výhoda mít na fasádě antigraffitový nátěr Praha, protože tato ochrana dokáže odradit i samotné sprejery od stříkání grafitů na Vaši fasádu. Pokud je čas, za který jsou graffiti z fasády odstraněny co nejkratší po jejich vytvoření, brzy tzv. pouliční vandalové v Praze zjistí, že jejich díla zde nemají takovou životnost, jakou by si představovali a jdou svoji sprejerskou činnost realizovat na jiné místo. Zákazníci společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. využívají také mytí oken a výloh – využíváme triku tzv. suchého leštění, kdy nepoužíváme, žádné leštící přípravky. Leštící přípravky jsou zbytečný další náklad a ani nejsou tak účinné, jak se předpokládá. Na vyleštěné ploše jdou totiž po čase vidět tahy a kruhy od leštění, které leštící přípravek způsobí. Je mírně lepivý a tak se na něj prach a nečistoty vážou daleko rychleji, než když ho nepoužijeme. Na umytá okna používáme vysokozdvižnou a speleologickou a horolezeckou techniku. Máme důkladně proškolené zaměstnance dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Nabízíme také čištění a tepování koberců strojovou metodou, mytí podlah a voskování podlah, odstranění plísní, po stavební úklidy, pravidelné úklidy v domech, bytech a provozovnách, kancelářích. www.a-servislipka.cz

 

Nátěr proti graffity Praha

Nátěr proti graffity Praha

Čištění koberců, čalounění, impregnace podlah Praha

Našim zákazníkům v Praze, realizuje společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. hloubkové čištění koberců, mytí a následné voskování podlah Praha. Na čištění koberců Praha používáme nejúčinnější metodu, kterou dnešní trh nabízí – strojová metoda čištění koberců Praha. Při této metodě používáme velmi kvalitní chemii BOSCH RTS, která je také dezinfekční a tak se vsaje hluboko do struktury koberce odkud odstraní veškeré nečistoty, které se v koberci ukrývají. Chemii po několika minutách působení mechanicky rozkartáčujeme kotoučovým strojem Ghibli SB 43 Comfort Plus, na kterém je osazen vysoký šamponovací kartáč, jehož štětiny disponují výškou 12 cm. Tyto štětiny zajistí, aby kobercová vlákna nebyla poškozena ani při důkladnějším drhnutí zatvrdlých nečistot. Pokud jsou nečistoty tak zatvrdlé, že je kotoučový stroj nedokáže vyčistit, používáme manuální techniku kartáčování. Vlhkost a vykartáčované nečistoty odstraníme vysoce výkonným vysavačem AS59, který má výkon 1600 W. Tento vysavač pohltí naprosto všechny nečistoty i vlhkost, ale je nutné nechat koberec ještě několik hodin proschnout. Nechceme narušit provoz vaší firmy, kanceláře, ale také domácnosti, proto pracujeme ve vámi stanoveném intervalu a jsme flexibilní. Naši zaměstnanci pracují také ve skupinkách tam, kde je veliká rozloha koberce a je důležité vše stihnout do otevírací doby. Námi používaná metoda je nejkvalitnější a nejlepší možná metoda, kterou dnešní trh nabízí. Vyzkoušeli jsme mnoho metod, ale žádná metoda se nám nejevila jako dostatečně uspokojující. Vzděláváme se a neustále vyhledáváme moderní metody a technologie. Je třeba zdůraznit, že se strojovou metodou čištění koberců Praha, nám výrazně ubyly reklamace. S extrakční metodou jsme přijímali mnoho reklamací. Extrakční metoda je sice levná, ale chybí zde mechanický proces kartáčování a tak se po zaschnutí objevovali fleky a zaprané nečistoty. Pro společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. je důležitý spokojený zákazník, proto vám nabízíme kvalitní úklidové činnosti jako mytí podlah strojovou metodou, voskování podlah Praha, mytí oken a výloh Praha, odstranění graffiti Praha, antigraffiti ochrana Praha, po stavební úklid Praha, pravidelné úklidy v domácnostech a kancelářích Praha, nano nátěr oken, skla impregnace GLP Praha, hydrofobní nanotechnologie na okna Praha. Nabízíme také velmi kvalitní odstranění plísní Praha – na poškozené místo aplikujeme dezinfekční přípravek a po té aplikujeme technologii LSG, která poškozené místo uzavře a tak již veškeré spady, organické usazeniny, plísně a vlhkost, nebudou mít šanci ohrožovat vaše zdraví. Životnost LSG je 4-6 let a aplikovat ji lze jak venku, tak i v interiérech. www.a-servislipka.cz

 

Mytí a voskování podlah v Praze

Mytí a voskování podlah v Praze

 

Mytí a čištění oken a výloh ve výškách Praha

Pro našeho zákazníka jsme uskutečnili jednorázové mytí a čištění výloh v Praze a bylo provedeno mytí a čištění výloh ve výšce. Během práce jsme se nesetkali s žádnými komplikacemi a celý průběh probíhal podle plánu. Odstranění nečistot z prosklených výloh se podařilo se 100% úspěšností a ze strany zákazníka byla projevena spokojenost s výsledkem zrealizované zakázky.

Jakoukoliv zakázku na mytí a čištění oken a výloh provádíme vždy za použití velmi kvalitních a profesionálních nástrojů a pomůcek. Pro mytí a čištění výloh nebyly použity žádné leštící přípravky. Okna leštíme pouze na sucho – čistou bavlněnou plenou. Tímto způsobem je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Po námi vyčištěných oknech nezůstane na skleněném povrchu leštidlo, které by po souvislém zaprášení vystoupilo, a byly by vidět mapy a kruhy po leštění, jak tomu je u oken, na jejichž vyleštění byly použity různé leštidla. Pro mytí a čištění oken a výloh ve výškách jsme vybaveni speciální horolezeckou a speleologickou technikou, která nám umožní snadnější přístup k prosklené ploše na těžko přístupném místě a tím je i zaručeno kvalitní vyčištění a umytí. Všechny práce vykonávají naši kmenoví, profesionální a bezúhonní zaměstnanci, kteří mají platnou licenci na práci ve výškách za pomoci horolezecké a speleologické techniky. Samozřejmostí je jejich proškolení dle nařízení vlády podle § 134a odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č.65/1965 Sb, zák. práce ve znění zákona č.155/2000 Sb, o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

 

Mytí oken ve výškách Praha

Mytí oken ve výškách Praha

 

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. zabývá nejenom mytím, čištění a leštěním oken, výloh a všech prosklenných ploch. U oken se také specializujeme na nanoimpregnaci, aplikujeme tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností. Po dohodě čištíme markýzy-žaluzie-lamely. Provádíme výškové práce. Odstraňujeme nedovolé polepy z prosklených ploch. Umíme také hloubkově, šetrně vyčistit koberce a to strojovou metodou. Strojově také čistíme dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po strojovém vyčištění podlah vždy zákazníkovi doporučíme, aby si podlahu nechal zakonzervovat nanesením průmyslového polymeru – navoskováním podlahy. Dále odstraňujeme graffity a nanášíme antigraffitovou ochranu. Čistíme fasády od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Nabízíme také čištění fasády pískováním, a to abrazivní metodou čištění, která se úspěšně používá také pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb. Naše služby provádíme po celé Praze, jejím okolí, po celé České republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou proškolení profesionálové, kteří vědí jak správně, systematicky a kvalitně ošetřit povrchy. Klademe velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb a rychlost realizace zakázek. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky http://www.a-servislipka.cz/ nebo nás přímo kontaktujte na t. č. +420 608 740 707 nebo formou emailu: centrala@a-servislipka.cz. Do druhého dne Vám zpracujeme náš finanční návrh.Na níže uvedené adresy přišla cenová nabídka na mytí a čištění oken a výloh na základě poptávky:

 

Mytí atypických oken v domácnostech Praha

Mytí atypických oken v domácnostech Praha

 

Mytí a leštění výloh v Praze

Mytí a leštění výloh v Praze

 

Pro zákazníky na níže uvedených adresách jsme vypracovali cenovou nabídku na odstranění antigraffitového nátěru : Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. zajistila nebo v některých případech zatím jen poskytla cenovou nabídku na odstranění graffiti a nanesení antigraffitové ochrany na uvedených adresách:

U Trojského zámku 35/9, 171 00 Praha-Troja, Praha 7 … Jiříkovská 141/2, 664 51 Šlapanice … Lidická 326, 735 81 Bohumín … Dykova 355/7, 783 01 Olomouc … Luční 321, 737 01 Český Těšín … Nová 567, 738 01 Frýdek-Místek … Jižní náměstí 9, 619 00 Brno – Dolní Heršpice … Hansmannova 29, 613 00 Brno-Černá Pole … Hrázní 2, 635 00 Brno-Kníničky … Noremská 391, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Lomená 1407/5, 742 21 Kopřivnice … Včeličkova 476, 624 00 Brno-Brno-Komín … Komárovská 15, 617 00 Brno-Brno-Komárov … Kováků 1077/9, 150 00 Praha-Smíchov, Praha 5 … Myslivečkova 19, 623 00 Brno-Kohoutovice … Litvínovská 490/52, 190 00 Praha-Střížkov, Praha 9 … Pernerova 659/31a, 186 00 Praha-Karlín, Praha 8 … Chudčická 1311/13, 635 00 Brno-Brno-Bystrc … Churého 30, 618 00 Brno-Černovice … Kampelíkova 125/16, 602 00 Brno-Brno-střed … Obřanská 23, 614 00 Brno-Maloměřice a Obřany … Senohrabská 2943/10, 141 00 Praha -Záběhlice, Praha 10 … Pod Kavalírkou 1300/3, 150 00 Praha-Košíře, Praha 5 … Hamry 86, 614 00 Brno-Brno-Maloměřice … Na Královkách 898, 664 34 Kuřim … Přespolní 44, 735 14 Orlová … Kamzíková 556/9, 110 00 Praha-Staré Město, Praha 1… Bryksova 939/37, 198 00 Praha-Černý Most, Praha 14 … Pohořelec 110/26, 118 00 Praha-Hradčany, Praha 1 … Ostravská 748/6A, 733 01 Karviná … Lelkova 88, 637 00 Brno-Jundrov … Josefská 154/24, 747 06 Opava … Všehrdova 430/27, 118 00 Praha-Malá Strana, Praha 1 … Ondříčkova 1287/23, 130 00 Praha-Žižkov, Praha 3 … Buková 51, 641 00 Brno-Brno-Žebětín … U plynárny 692/62, 141 00 Praha-Michle, Praha 4 … Lebeděvova 108, 109 00 Praha-Petrovice, Praha 10 … Na Křečku 365, 109 00 Praha-Horní Měcholupy, Praha 15 … Za Strahovem 387/41, 169 00 Praha-Břevnov, Praha 6… Pod Areálem 373/11, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 … Humpolecká 1886/26, 140 00 Praha-Krč, Praha 4 … Geologická 1225/17, 152 00 Praha-Hlubočepy, Praha 5 …  Na vysoké II 300/22, 150 00 Praha-Radlice, Praha 5 … Sinkulova 424/75, 140 00 Praha-Nusle, Praha 4 … Javorová 153/27, 620 00 Brno-Brno-Tuřany … Mlaty 789, 642 00 Brno-Bosonohy … Ječná 1724/24, 621 00 Brno-Brno … Kšírova 604/150, 619 00 Brno-Brno-jih … Klajdovská 2560, 628 00 Brno-Líšeň … Nad Rokoskou 1319/33, 180 00 Praha-Libeň, Praha 8 … Dalešická 842/2, 197 00 Praha-Kbely, Praha 19 … Lesní 2941, 760 01 Zlín … Ke Kateřinkám 1400/2, 149 00 Praha-Chodov, Praha 11 … V Úvalu 84/1, 150 00 Praha-Motol, Praha 5 … U ledáren 48, 147 00 Praha-Braník, Praha 4 … Jugoslávských partyzánů 1089/15, 160 00 Praha-Dejvice, Praha 6 … Křemencova 1647/2, 110 00 Praha-Nové Město, Praha 1 … Manželů Dostálových 1213, 198 00 Praha-Kyje, Praha 14 … Kostelní 76, 664 48 Moravany … Pokorného 911/14, 198 00 Praha-Hloubětín , Praha 14 … Pastevní 9, 620 00 Brno-Brněnské Ivanovice … Cafourkova 526/13, 181 00 Praha-Bohnice, Praha 8 … Travní 354, 634 00 Brno-Brno-Nový Lískovec … Na Louži 942/9, 101 00 Praha -Vršovice,  Praha 10 … Doudova 379/27, 147 00 Praha- Podolí, Praha 4 …  Hynka Bíma 610, 666 01 Tišnov … Mezi Lysinami 419/5, 147 00 Praha-Hodkovičky, Praha 4 … Patočkova 4/6, 169 00 Praha-Střešovice, Praha 6 … Teplárenská 601/7, 108 00 Praha- Malešice, Praha 10 … Freyova 95/10, 190 00 Praha-Vysočany, Praha 9 … Ke Kablu 378/24, 102 00 Praha-Hostivař, Praha 15 … Horčičkova 545/10, 149 00 Praha-Háje, Praha 11 … Imrychova 980/1, 142 00 Praha- Kamýk, Praha 12 … Klecanská 855/28, 182 00 Praha-Kobylisy, Praha 8 … Dvouletky 1194/447, 100 00 Praha-Strašnice, Praha 10 … V Roháčích 101/30, 158 00 Praha-Jinonice, Praha 5 … Kobylnická 1383/14, 627 00 Brno-Brno-Slatina … Jablonecká 719/1, 190 00 Praha-Prosek, Praha 9 … Na Návsi 525/6, 109 00 Praha-Dolní Měcholupy, Praha 10 … Dykova 1156/19, 120 00 Praha-Vinohrady, Praha 2 … Modřická 33, 619 00 Brno-Přízřenice … Nad topoly 805/2, 643 00 Brno-Brno-Chrlice … Hasičská 458/15, 682 01 Vyškov … Jílkova 160, 615 00 Brno-Brno-Židenice … Bulharská 69, 612 00 Brno-Brno-Královo Pole … Heleny Malířové 159/6, 638 00 Brno-Brno-Lesná … Lískovecká 52, 625 00 Brno-Bohunice … Pilská 20, 198 00 Praha-Hostavice, Praha 14 … náměstí Republiky 1200/22, 614 00 Brno-Brno-Husovice … Sušilova 1330, 755 01 Vsetín … Rozárka 522/14, 644 00 Brno-Brno-sever … Máchova 883/4, 757 01 Valašské Meziříčí … Kroupova 237/8, 625 00 Brno-Brno-Starý Lískovec … Jakubská 123/5, 602 00 Brno-Brno-Veveří … Leoše Janáčka 717, 742 13 Studénka … Hlávkova 964, 602 00 Brno-Pisárky … Nová 1014, 742 58 Příbor … Letohradská 557/44, 170 00 Praha-Holešovice, Praha 7 … Národní obrany 45, 160 00 Praha-Bubeneč, Praha 6 … Hapalova 8, 621 00 Brno-Brno-Řečkovice a Mokrá Hora … Na odpoledni 1042/19, 750 02 Přerov … Karafiátová 262/13, 796 01 Prostějov … Mánesova 986/36, 736 01 Havířov … Helštýn 1756, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Malánky 1034/1, 748 01 Hlučín … Páleníčkova 2451/2, 767 01 Kroměříž … M. Baláše 2230, 741 01 Nový Jičín … Kleštínek 33, 621 00 Brno-Brno-Jehnice … Malkovského 608, 199 00 Praha-Letňany, Praha 18 … U Jánského dvora 28, 690 03 Břeclav … Pavlovská 25, 692 01 Mikulov …Slavkovská 75, 685 01 Bučovice … Valtická 342, 691 44 Lednice … Lipová 332, 691 42 Valtice … nám. Svobody 27, 691 42 Valtice … Rodinova 23, 695 01 Hodonín … 9. května 1428, 696 03 Dubňany … Květná 25, 696 01 Rohatec … Seniorů 22, 690 03 Břeclav … Malinovského 32, 691 44 Lednice … Školní 292, 696 62 Strážnice … Větřkovská 1568, 742 58 Příbor … Tolstého 5, 741 01 Nový Jičín … Štramberská 3, 742 21 Kopřivnice … Ke studánce 267, 739 42 Frýdek-Místek … Sídl. Beskydské 1215,744 01 Frenštát pod Radhoštem … Sborová 77, 742 45 Fulnek … Školská čtvrť 1274, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Sokolovská 841, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … U náhonu 323, 738 01 Frýdek-Místek … U Kasáren 12, 757 01 Valašské Meziříčí … Sokolovská 21, 742 35 Odry … U Hřiště 105, 741 01 Nový Jičín … Štramberská 11, 742 21 Kopřivnice … Krátká 1091, 739 44 Brušperk … Štěpánov 611, 757 01 Valašské Meziříčí … náměstí Republiky 759, 742 13 Studénka … Šmeralova 757, 742 58 Příbor … Pod Skalkou 24, 741 01 Nový Jičín … Sportovní 5, 742 21 Kopřivnice … Nad Mostárnou 2928, 738 01 Frýdek-Místek … Šibenky 415, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Šafaříkova 58, 757 01 Valašské Meziříčí … Panská 411, 742 13 Studénka … Dělnická 242/23, 735 31 Bohumín … Dělnická 44/577, 736 01 Havířov … Čapkova 46/55, 735 06 Karviná …Mánesova 47/680, 736 01 Havířov … Havířská 48/22, 735 06 Karviná … Dělnická 318/697, 735 31 Bohumín … K Vodojemu 159/48, 737 01 Český Těšín … Na Stuchlíkovci 458/787, 735 14 Orlová … Nad Terasou 41/11, 736 01 Havířov … Ostravská 226/188, 735 14 Orlová … Družstevní 418/16, 735 81 Bohumín … Haškova 49/171, 734 01 Karviná … Jateční 188/88, 735 81 Bohumín … Kořenského 49/211, 735 06 Karviná … Dubová 41/211, 736 01 Havířov … Dukelská 1148/98, 739 61 Třinec … Oderská 196, 749 01 Vítkov … Opavská 487, 747 41 Hradec nad Moravicí … Zahradní 200, 747 81 Otice … Poštovní 91, 747 69 Pustá Polom … Osvoboditelů 31, 747 64 Velká Polom … Na včelínku 21, 748 01 Hlučín … Sokolská 245, 747 92 Háj ve Slezsku … Bezručova 32, 743 01 Bílovec … Opavská 63, 795 01 Rýmarov … Ruská 75, 747 06 Opava …Poštovní 26, 747 21 Kravaře … Nádražní 46, 747 23 Bolatice … Topolová 745, 747 27 Kobeřice … Novodvorská 21, 747 21 Kravaře … Pekařská 30, 748 01 Hlučín … Švermova 21, 792 01 Bruntál … U hřbitova 33, 747 06 Opava … Ostravská 36, 748 01 Hlučín … U hřbitova 31, 747 06 Opava … U stadionu 31, 748 01 Hlučín … Na Chabovci 27, 747 20 Vřesina … U hřbitova 31, 747 06 Opava … Souhradská 21, 725 27 Ostrava-Plesná … Máchova 24, 767 01 Kroměříž … Malá strana 28, 747 70 Opava-Komárov … U Skály 30, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Poplužní 26, 720 00 Ostrava-Hrabová … U Kostela 35/151, 751 17 Horní Moštěnice … Č. Drahlovského 35/22, 750 02 Přerov … Jablůnka 230/357, 756 23 Jablůnka … Ratiboř 39/96, 756 21 Ratiboř … Liptál 157/187, 756 31 Liptál … Trnava 33/18, 763 18 Trnava … Mišákova 72/524, 779 00 Olomouc … Na hrázi 32/93, 779 00 Olomouc … Masarykova 301/365, 687 06 Velehrad … Babice 474/77, 687 03 Babice … Parková 49/363, 768 21 Kvasice … Nádražní 830/25, 768 24 Hulín … Jožky Silného 32/141, 767 01 Kroměříž … Berniska 337/85, 768 11 Chropyně … Podvalí 241/622, 752 01 Kojetín … J. Fučíka 352/69, 798 27 Němčice nad Hanou … Osvoboditelů 92/265, 683 23 Ivanovice na Hané … Švábenice 337/74, 683 23 Švábenice … Olejna 210/115, 768 33 Morkovice-Slížany … Střílecká 170/62, 768 02 Zdounky … Valašská Bystřice 247/261, 756 27 Valašská Bystřice … Nový Hrozenkov 669/85, 756 04 Nový Hrozenkov … Nad Fojstvím 117/801, 756 54 Zubří … Halenkov 803/67, 756 03 Halenkov … Hovězí 461/294, 75601 Hovězí … Bánov 98/89, 68754 Bánov … U Dvora 259/170, 687 51 Nivnice … Ostrožská 788/62, 687 25 Hluk … Vlčnov 1203/776, 687 61 Vlčnov … Slovenská 2918/53, 760 01 Zlín … Brigádnická 256/55, 50303 Smiřice … náměstí ČSA 41/556, 55101 Jaroměř …Palachova 35/56, 500 06 Hradec Králové … Koněvova 348/56, 506 01 Jičín … Závišova 1074/475, 272 01 Kladno … V Zátiší 33/475, 289 22 Lysá nad Labem … Blatecká 3363/55, 276 01 Mělník … Mělčanská 227/55, 518 01 Dobruška … Dudychova 332/184, 53401 Holice … Zámecká 605/968, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Československé armády 153/62, 504 01 Nový Bydžov … Tylova 352/75, 51601 Rychnov nad Kněžnou … Na Stávku 262/462, 50353 Smidary … Přemysla Otakara II. 65/55, 28903 Městec Králové … Jilemnického 1177/84, 293 01 Mladá Boleslav … Lázeňská 117/55, 547 01 Náchod … Berty Pirunčíkové 504/52, 277 11 Neratovice … Nové Město nad Metují 163/51, 549 01 Nové Město nad Metují … Soukalova 73/35, 294 71 Benátky nad Jizerou … Tyršova 62/154, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Stankovského 84/73, 250 88 Čelákovice … Vodranty 1704/62, 286 01 Čáslav … Doktora Edvarda Beneše 683/73, 560 02 Česká Třebová … Věry Junkové 1529/35, 530 03 Pardubice-Pardubice III … Za Nádražím 63/623, 290 01 Poděbrady … Strmá 63/619, 251 01 Popovičky … U Komárova 807/45, 252 43 Průhonice … Na Prádle 292/135, 251 67 Pyšely … Roháčova 1365/76, 282 01 Český Brod … Skalická 106/75, 251 01 Dobřejovice … Nerudova 1289/76, 537 01 Chrudim … Šťovíková 380/80, 250 84 Květnice … Kaňk 76/52, 284 04 Kutná Hora … Pod Lesem 696/73, 289 24 Milovice … Pod svahem 335/625, 251 64 Mnichovice … Sokolovská 165/72, 250 87 Mochov … Vysoká 392/623, 251 62 Mukařov … Vinohradská 196/42, 250 81 Nehvizdy … Václavské náměstí 115/95, 561 51 Letohrad … Zálabská 55/103, 288 02 Nymburk … V Lukách 1559/39, 562 01 Ústí nad Orlicí … Pražská 763/36, 250 82 Úvaly … Žamberecká 65/109, 51754 Vamberk … Slepá 307/32, 252 42 Vestec … Strančická 116/79, 251 63 Všestary … U Pískovny 189/46, 281 63 Vyžlovka … Pod Vrchem 906/35, 250 91 Zeleneč … Orlická 1248/79, 564 01 Žamberk … Obránců míru 182/73, 533 12 Chvaletice … U Vodárny 82/35, 281 66 Jevany … Pionýrů 372/76, 250 90 Jirny … Havířská 248/79, Kolín IV, 280 02 Kolín … Pražská 278/82, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Pod remízem 306/76, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Smetanova 1553/46, 535 01 Přelouč … Voděradská 53/665, 251 01 Říčany … Tyršova 132/425, 289 12 Sadská … Žižkova 54/35, 53304 Sezemice … U Cukrovaru 828/79, 538 21 Slatiňany … Petrusova 54/36, 568 02 Svitavy … Sluneční 217/72, 250 82 Tuklaty … V Sítinách 525/80, 517 21 Týniště nad Orlicí … Na Padělkách 808/74, 641 00 Brno – Žebětín … Masarykovo náměstí 226/62, 595 01 Velká Bíteš … Jungmannova 1049/62, 664 34 Kuřim … Křižanov 532/53, 594 51 Křižanov … Brněnská 589/95, 666 01 Tišnov … Jiráskova 725/67, 672 01 Moravský Krumlov … náměstí ČSA 134/95, 676 02 Moravské Budějovice … Myslibořská 390/82, 588 56 Telč … čtvrť Padělky 472/96, 664 11 Zbýšov … Palackého náměstí 104/62, 665 01 Rosice … Želetava 123/32, 67526 Želetava – Šašovice … Zámek 92/95, 674 01 Třebíč … Vídeňská 808/75, 691 23 Pohořelice … Rybniční 627/52, 671 72 Miroslav … Malovanská 1453/65, 664 91 Ivančice … Oslavická 1938/77, 594 01 Velké Meziříčí … Skryjská 510/71, 67555 Hrotovice … Jakubské náměstí 194/75, 586 01 Jihlava … Školní 806/41, 588 32 Brtnice … Brodská 2067/104, 591 01 Žďár nad Sázavou … Hoštická 637/142, 642 00 Brno – Bosonohy … Za Humny 473/63, 664 48 Brno – Moravany … Ocmanická 291/95, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Heydukova 358/71, 386 01 Strakonice …Mrázkova 41/475, 92 01 Soběslav … Svahová 407/41, 251 66 Senohraby … Svatojanská 208/46, 373 24 Římov … Masarykovo náměstí 31/41, 398 11 Protivín … Náměstí Přátelství 697/45, 383 01 Prachatice II, Prachatice … Masarykova 350/411, 257 22 Čerčany … tř. 5. května 34/42, 373 82 Včelná … Lesní 732/12, 379 01 Třeboň … Komenského 425/41, 374 01 Trhové Sviny … Krátká 65/42, 251 63 Strančice …Longenova 1730/10, 256 01 Benešov … Elektrárenská 364/71, 389 01 Vodňany … Blatské sídliště 575/42, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Sídliště 519/46, 382 32 Velešín …Karlova 121/41, 397 01 Písek … Palackého 101/45, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Souběžná 29/25, 373 72 Lišov … Lazenská 591/42, 373 11 Ledenice … Pod Jáníčkem 123/452, 382 03 Křemže … Horská 29/41, 382 41 Kaplice … Röschova 857/12, 377 01 Jindřichův Hradec … Dvořákova 670/12, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Dubné 175/12, 373 104/51 Dubné … Třeboňská 235/15, 373 12 Borovany … Šumavská 518/55, 381 01 Český Krumlov … U Tří lvů 21/45, 370 01 České Budějovice …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *