Ostrava mytí oken

Krásně čistá a třpytivá výloha je zásluhou firmy „Výškové práce Ostrava“

Mytí a čištění logUž po revoluci jsme si s kamarádkou otevřeli obchod s kancelářskými potřebami a papírnictví. No a od té doby uběhla řádka let. A my jsme svůj obchod musely přesunou, změnit sortiment, vyměnit zaměstnance i obchodní strategii. Ale svůj obchůdek pořád máme. Za tu dobu jsme se dost rozrostli a zjistili zásadní věci. Věci, kterým nerozumíte, svěřte profesionálům. A hlavní je se soustředit na cíl svojí práce a ne se zabývat věcma, které jsou nepodstatné. To děláme v mnoha oblastech našeho podnikání. Účetnictví svěřujeme externí firmě, a to stejné děláme i s úklidem. Z počátku jsme si uklízeli sami, poté jsme se ale přesvědčili o tom, že profesionální firma práci obstará daleko lépe a je s tím mnohem míň starostí. – mytí oken cena

Už před lety jsme začali spolupracovat s firmou A SERVIS LIPKA s.r.o., předtím jsme spolupracovali s jinou firmou, ale s jejich výsledky jsme nebyli spokojení a proto jsme se obrátili právě na A SERVIS. Mimo jiné nám A SERVIS LIPKA obstarává mytí výloh. Máme dohodnuté pravidelné intervaly, ve kterých přijíždí, ale pokud potřebujeme a předem dohodnutý termín nám nevyhovuje, zavoláme a změníme ho. Zaměstnanci Ostrava mytí oken chodí z pravidla po naší otevírací době, tak aby nenarušovali chod prodejny a my nemuseli obchod zavírat. Postupují vždy stejně a ani za ty roky se nijak nezhoršili, s jejich výsledky jsme vždycky dokonale spokojení.

Nejdříve…

Mytí prosklených balkonůNejdříve vždy vyčistí rámy a parapety a poté se vrhnou na prosklené plochy. Ty jsou v našem případě dost velké, protože zabírají celou stěnu, a protože náš obchod sídlí na rušné ulici jsou často dost znečištěné. Skleněný povrch pečlivě umyjí čistým rozmývákem a potom ho setřou stěrkou s kvalitní gumou. Když je prosklená plocha důkladně vyčištěná, tak ji nechají důkladně proschnout a pak ji vyleští suchou bavlněnou plenou. Nejdřív jsme se divili, že postupují právě takhle, že nepoužívají žádná chemická leštidla, ale dozvěděla jsem se, že si tento postup sami vymysleli a v průběhu let dovedli k dokonalosti, sami ho označují za takzvaný trik suchého leštění.

Tímto postupem prý zajistí, že prosklená plocha zůstane dlouhou dobu čistá a bez viditelných kruhů a tahů po leštění. Za tu dobu co s A SERVISEM spolupracujeme se tam změnilo mnoho zaměstnanců, ale důležité je říct, že všichni jsou pečlivě a důkladně proškolenými profesionály, kteří ví co dělají. Nikdy není problém se s nimi domluvit na jakékoliv změně. Proto se není co divit, že už mnoho let patří ke špičce ve svém oboru nejenom u nás v České republice, ale taky u našich sousedů.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *