Odstranění graffiti

Nechte seniory na pokoji!!! Odstraňování graffiti Ostrava

Nevím, jaký mají lidé běžný vztah ke svým rodičům či prarodičům. Každopádně my ho máme hezký a poměrně pevný. Pravidelně babičku každý týden navštěvujeme. Nechceme, aby zůstávala sama. Naštěstí je stále ještě poměrně dost vitální. Myslí jí to a není dementní, jak třeba bývají prarodiče od mých kamarádů. Pokud tedy ještě nějaké prarodiče mají, to se také může stát. Naši babičku máme strašně moc rádi. Snažíme se jí ve všem maximálně ulehčit, i když by ona nejraději vše udělala sama. Například, když přijedeme na návštěvu, nabídneme se, že jí uklidíme. – Odstranění graffiti

Babička že ne, že to je dobré, že to zvládne sama. Jenže když přijedeme za týden, stále je u ní nepořádek. Protože už na to holt tolik nevidí. My jí to nezazlíváme, jen jí chceme pomoci a usnadnit jí její život. Protože je to naše drahocenná, milovaná babička a my bychom pro ni udělali cokoliv. Tedy téměř. Zase nepřehánějme, protože nic se nemá přehánět a člověk by si měl vždy zachovat zdravý úsudek, a to při jakémkoliv rozhodování. Babička to možná občas trochu přehání. Ale co už.

Má…

Má holt svou hlavu a my s ní nic nenaděláme. Občas udělá něco nezodpovědného a tvrdohlavého. Třeba dává lidem peníze, kteří zvoní u jejich dveří a povídají jí, že nemají co jíst. Ona jim to věří. Je to taková dobrá duše. Vždy jim dá sice jen pár drobných, ale i tak hluboce pochybujeme o tom, že by je dotyčný využil na nákup potravin. Spíše jsou to ztracené případy lidí, jež jsou závislí na alkoholu a jiných drogách. Ovšem samozřejmě jsme je nikdy nedopadli. Ani jsme se nepokoušeli kvůli tomu kontaktovat policii, protože věříme, že by nic nevyřešili. Navíc se ani nejedná o přeskutě vysoké částky.

Na druhou stranu naše babička nikdy nikoho nevpustila dovnitř svého domu. Za což jí neskutečně tleskáme a obdivujeme ji. Jiní prarodiče od mých kamarádů už jsou zkrátka poněkud senilní. Nedokáží si uvědomit případné nebezpečí. To naše babička ano a nevpustila nikdy nikoho, kdo by jí nabízel hrnce a podobné nesmysly… Ehm pardon, zboží. Avšak jednoho krásného dne jsme zrovinka jeli navštívit naši babičku, protože jsme ji poměrně dlouho neviděli.

Nebudeme…

Nebudeme vysvětlovat, co je to poměrně dlouho. Každý má jiná měřítka. Je to hodně individuální. Když jsme přijeli, čekalo na nás nepříjemné překvapení. Ne, naše babička byla v pořádku, nic se jí nestalo. Na jejím domě ovšem bylo graffiti. Chvilku jsme uvažovali nad tím, zda si babi nechtěla vylepšit dům, ale hned jsme tu myšlenku zahodili. Babička nás šla vítat a my se začali dotazovat, cože to je na jejím domě. No, to prý byli jacísi vandalové, ale že si s tím nemáme lámat hlavu.

Že si na to už někoho zavolá. Naštěstí měla mít babička asi za týden narozeniny, tak jsme se dohodli, že jí opravu domu zajistíme. I finančně. Našli jsme firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstranění graffiti. A babička si je nemohla vynachválit. Byli strašně milí, pracovití a ochotní. A graffiti perfektně odstranili. Neskonale se nám tímto ulevilo. A proto tuto společnost můžeme doporučit.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *