Plísně v domácnosti a co s nimi

Nenápadný nepřítel v podobě plísní, jak se zbavit plísně Ostrava

Jak odstranit nepoddajné plísněV poslední době přibývá počet domů postižených plísněmi. Nejde jen o staré domy, ale i o zrekonstruované i nově postavené. Problémem většinou bývá špatně udělané zateplení a neošetření fasády proti vniku vlhkosti, která se pak zadržuje ve stěnách. Tím se vytváří ideální prostředí pro růst plísní. Jak takou plíseň poznáte? Jak odstranit plíseň ? Je to jednoduché. Stačí se podívat na nově udělanou fasádu a pokud jsou na ni patrné tmavé, nahnědlé fleky jedná se o plíseň. Taková plíseň se vytvoří přibližně po šesti letech, kdy bylo provedeno zateplení. Jak odstranit plíseň ze stěn ve svém bytě?

Plísně jsou nejčastěji patrné na severní straně…

Plísně jsou nejčastěji patrné na severní straně domu, kde nedostatečné sluneční záření nevysušuje dostatečně fasádu. Co dělat v momentě, kdy naleznete takovéto fleky na fasádě svého domu? Nejlepším řešením je plíseň zlikvidovat a zamezit jejímu dalšímu růstu. Jak odstranit plíseň. Pokud se plíseň začne tvořit zvnějšku je možné, že zanedlouho napadne i vnitřní stěny domu. Plísně samy o sobě jsou lidskému organismu velmi nebezpečné. Mohou způsobit nejrůznější alergické reakce – kožní vyrážky či záchvaty kašle.

Jak odstranit vlhkost ze zdíIdeálním pomocníkem při boji…

Ideálním pomocníkem při boji s plísněmi je profesionální firma, která má veškeré odborné vybavení a specializuje se na danou problematiku. Takovou firmou je například A SERVIS LIPKA s.r.o. Plísní Vás rychle a efektivně zbaví a spolu s nimi i veškerých nečistot, které se mohou na fasádě Ochraňte svůj domov před plísněmi! nacházet. Jak odstranit plíseň. Následně stěny ošetří speciálním LSG nátěrem, který zamezuje vniku vlhkosti do fasády a tím chrání vaše obydlí před škodlivými plísněmi. Nečekejte ale až se plísně vytvoří a raději své domovy zabezpečte v čas. S ASERVISEM jde vše jednoduše a svižně.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *