Čištění Ostrava koberce

Pomocí strojové kotoučové Ostrava metody dokážete vaše koberce oživit

Čištění koberců

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Ostrava koberce se zabýváme úklidovými službami, jako je čištění koberců, podlah, mytí oken a výloh a likvidaci plísní a graffiti. A v tomto článku bychom vás chtěli blíže seznámit s naším čištěním koberců. Zaschlé nápoje a jídlo na koberci jsou vždy problémem, který se běžným čištěním zkrátka vyčistit nedá. Rozhodně ne tak, aby nebylo poznat, že tam nějaká skvrna byla.  Protože abyste to vyčistili obyčejným čištěním, musíte použít hrubou sílu a kartáč, jenže to často potom je na koberci vidět, kde byl čištěný. A koberec potom nevypadá hezky, když je narušená jeho struktura. Takže je lepší se obrátit na jiné metody čištění. Ale takových skvrn se nezbavíte například ani suchým čištěním bohužel. Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců, takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnutí šmouh.

Strojová metoda čištění

Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup. Ale právě pro její extrémně jemný přístup z koberce neodstraníte odolné skvrny. Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. A to věděly i naše poslední klientky, které se na nás obrátily s prosbou, abychom vyčistili z jejich koberce kečup. Nechtěly totiž poškodit strukturu koberce, protože byl nový a byla to škoda, což je samozřejmě logické. Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím věděli bez problémů rady.

Účinnost a kvalita

Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i kečup z koberce, který se slečnám vylil omylem na zem v obývacím pokoji, když večeřely u televize. Základem každého úspěšného čištění koberců je i to, aby majitelé nenechali koberec zašpinit tak moc, až by to bylo za hranicemi čistitelnosti. V takových případech je lepší pořídit koberec nový. Ale v tomto případě by koupě koberce byla zbytečná, protože šel bez problému vyčistit. Slečny byly s naší službou moc spokojené a my jsme rádi, že jsme jim mohli pomoci. Protože není lepší vizitkou pro firmu než spokojený zákazník.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *