Jak na plísně

Výkyvy teplot není dobré v obytných prostorech ignorovat, pokud se nechcete potýkat s plísní Ostrava

Výkyvy…

Výkyvy teplot jsou rozhodně jedním z nejčastějších důvodů, proč se ve vašich domácnostech či jiných obytných prostorách tvoří plíseň. Pokud během dne udržujete v jedné místnosti chladnější vzduch než v jiných a máte do ní omezen přístup, aby se tam teplý vzduch nedostával, tak jakmile do nevytopené místnosti otevřete dveře, vletí do ní teplý vzduch, který obsahuje mnohem více par než studený vzduch. V tomto případě se může na stěnách stropu vysrážet vodní pára do formy kondenzátu nebo li vody a problém je na světě, protože toto jsou přesně ty situace, kdy se plíseň uvnitř místností začne vytvářet.

Proto je lepší…

Proto je lepší místnosti neustále vytápět. Teplotní rozdíl by ideálně neměl být vyšší jak 4 stupně a ideální teplota je mezi 18 a 22 stupni. Ovšem tyto zásady nejsou moc platné, pokud se vám plíseň na zdi už objeví. Ale samozřejmě existuje způsob, Jak čistit plíseň, a ten nabízí naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Jedná se o revoluční protiplísňový  nátěr LSG, který se spolehlivě postará o to, aby plíseň ze zdi zmizela a již se nevrátila. Jeho antimikrobiální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. To znamená, že i velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít, takže plíseň odstraní opravdu spolehlivě.

Pro buňky…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by byl pro vás škodlivý, nebo pro vaše domácí mazlíčky, pokud nějaké chováte a plíseň vás trápí zrovna u vás doma. Životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Garantovaná záruka je 2 roky. A jsou s ním velice zaměstnanci centra solária, kde se jim plíseň vytvořila v jedné z místností. 

Prvně se to snažili vyčistit sami, ale nešlo jim to. Takže začali hledat úklidovou firmu a my jsme rádi, že se obrátili na nás. Plíseň jsme nejdříve očistili dezinfekčním prostředkem,  a posléze jsme zeď mechanicky očistili, abychom měli jistotu, že jsme i zbavili opravdu všech bakterií a nečistot. Poté jsme místo zamalovali fasádní barvou, kterou jsme si nechali předem namíchat, aby byla ve stejném odstínu jako ta původní. Vše jsme nechali proschnout do druhého dne, a poté jsme nanesli již zmíněný nátěr LSG. Díky tomu mají naše klientky od plísně klid a připojily se tak k řadě našich spokojených zákazníků. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *