Odstraňování plísní

Pokud vaše zdi napadla plíseň, zachrání je firma Odstraňování plísní Ostrava

Plíseň na stěně v bytěPřed třemi měsíci jsme si pozvali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstraňování plísní na odstranění a likvidace plísní Praha, protože se u nás ve fabrice začala tvořit plíseň. Úplně jsme nechápali, jak je to možné, protože naše uklízečky byly opravdu hodně pracovité, takže to určitě nemohlo být tím, že by v prostorách byla špína. Každopádně ať už to vzniklo jakkoli, jedno bylo jisté, a sice že plíseň musí bezpodmínečně pryč.

Jedna kolegyně hledala na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala a přišla s tím, že by bylo nejlepší obrátit se na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, kterou lidi popisovali jen v samých pozitivech. Takže jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu. Přičemž jsme potřebovali, aby se jednalo o víkend, abychom moc nemuseli omezovat chod výroby. S tím nám vyšli vstříc, takže už jen za to jsme byli rádi. 

A nejenom…

Plísně, mykózy a jiné potvoryA nejenom za to, ale i za jejich dobře odvedenou práci. Plísně nejdříve odstranili dezinfekčním prostředkem a zeď mechanicky očistili. Poté zeď znovu vymalovali barvou, kterou si sami zajistili. Takže zeď vypadala jako nová, a ne jako kdyby před nedávnem byla napadená plísní.  Dále zeď ošetřili kvalitním protiplísňovým nátěrem LSG na který garantují záruku 2 roky. Ale podle lidí, co jej vyzkoušeli, prý vydrží mnohem delší dobu.

Tímto bychom chtěli A SERVIS LIPKA všem doporučit, protože svou práci provedli na výbornou, a k tomu všemu jejich zaměstnanci byli velmi milí, solidní a pracovití. Ani jsme nemuseli čelit žádným zbytečným dohadům, že nechceme, aby v našich prostorách kouřili nebo nějakému zbytečnému poflakování.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *